ADAM.png
images.png
logsss.png

MENU

ROAD

MTB

RUN

PARTNEŘI

http://sporttourvysocina.huu.cz

http://www.abswyda.cz

NÁVŠTĚVY

TOPlist  

Aktuality

Aktuality
SPORT TOUR VYSOČINA je dobrovolná soutěž jednotlivců, kteří rádi sportují a nechtějí závodit ve skupině či si na závody netroufají, ale také pro výkonnostní sportovce. Chceme přinést nový model tréninku i závodu. V současné době je málo času a každý trénink přizpůsobuje volným chvílím. Nabízíme porovnání se s jinými na tratích pro všechny stejných, jediné co se bude vždy lišit je jak moc kdo má natrénováno. Ale jde nám především o to, abychom se všichni bavili. Při měřených tratích je jedno zda poběžíte sami nebo s kamarádem a pomůžete si, to hlídat nebudeme. Budeme rádi především za to, že se budete hýbat.
17990676_746672405501387_5362944987184293112_n.jpg
Druhou etapu všech disciplín máme úspěšně za sebou. Silniční část nám trošku komplikovali silniční práce, ale doufám že všichni účastníci trasu bez problému zvládli. Pojďme se poohlédnout za tím jak to dopadlo.
run3.jpg
Start bude pod sjezdovkou první boudy. Vše je značeno růžovým sprejem. Běží se po sjezdovce až na horu, dále doprava po lesní cestě k Harusáku, obíháme vysílač a za ním hned vpravo dolů po modré značce až na silnici. Pozor na silnici se kříží trasa - sleduj značení. Po silnici pokračujeme vpravo dolů zpět pod sjezdovku. Dále jdeme vlevo přes louku a silnici až na cyklostezku směrem ke Ski Hotelu. Na konci cyklostezky se dáme doleva nahoru po modré značce až na silnici, poté pokračujeme doprava směrem na Jiříkovice. Na kopci odbočujeme ostře vlevo na Harusak kde je cíl.
mtb3.jpg
Startovat budeme na vrcholku kopečku Sklené, kde mnozí znají cílovou čáru časovky Žďárského 12ti boje. Pokračovat budeme po silnici směr Tři Studně, ale odbočíme již do lesa ke studánkám, po lesních cestách se dostaneme do Vlachovic a následně cestami zpět na místo startu.
trasauncin.jpg
!!!!OPRAVNÁ ETAPA !!!! Vzhledem k uzavírce Rokytna jsme museli přeměnit trasu 3. etapy. NMNM - Pohledec - Věcov - Jimramov - Unčín - Ubušín - Jimramov a zpět, start a cíl bude u SPORTENU.
19554935_782458475256113_2160281793497491355_n.jpg
Se začátkem třetího ročníku, přibyla další disciplína (MTB). Novinkou je i změna názvu soutěže.
V současné době se Sport Tour Vysočina skládá ze tří disciplín.
singltrek.jpg
U druhé etapy se přesuneme do slavné Vysočina arény, kde musí každý účastník absolvovat 3 okruhy červené trasy. Start a cíl bude od garáží u parkoviště kde začíná červená a modrá trasa singltreků. Prosím respektujte ostatní bikery, kteří se budou pohybovat v oblasti singltreků.
druhaetapa.jpg
Start druhé etapy proběhne stejně jako u první. Za Vepřovou nepojedeme na Malou Losenici ale na Havlíčkovou Borovou, dále pak na Žďírec n. D. a Žďár n. S., kde zakončíme etapu cedulí Žďáru za benzínovou pumpou vedle Tokozu.
adamuvbeh.jpg
Start a cíl druhé běžecké etapy bude u Koukalovi boudy. Start směrem za Pilák. Trasa vede po modré turistické značce, je to pěkně značené. Zbytek bude značen růžovou barvou.
roadoneetap.jpg
Nejstarší disciplínou TOUR jsou silniční kola, první etapu začneme z lehka s nájezdem 25,5km. Etapa se pojede směr, Račín, Vepřová,Malá a Velká Losenice,Sázava,Hamry n/S a Žďár n/S.
mtbetapa.jpg
Letošní novinkou TOUR je disciplína zaměřená na horské kola,trasy se budou jezdit formou cross country, menší okruhy na více kol. Trasa bude zaznačena pomocí fáborků, foto dodám. Také pro zájemce proběhne poznávací jízda, abychom předešli problémům v podobě bloudění.
beh.jpg
První běžecká etapa startuje ve Stržanově, poběží se okolo Stržského rybníka. Start a cíl bude označen, foto přidám.
28124697_2240212792662905_1392051213_o.jpg
V cyklistické části se nakonec podařilo Honzovi Stříteskému udržet vedení a s náskokem pár setin dokázal vyhrát ll. ročník TDV, taktéž se podařilo zdolat první místo Petře Jánové. Vítězem běžecké části se stal Daniel Mašek v ženské kategorii pak Marta Vrbíková.
163822_165527850157851_4476751_n.jpg
Dobrý den, přátelé, závodníci, cyklisté i běžci. V první řádě bych Vám chtěl popřát vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a mnoho úspěchů v roce 2018.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zúčastňuji se tohoto závodu na vlastní nebezpečí. Můj zdravotní stav odpovídá požadavkům tohoto závodu. Budu respektovat oficiální program tohoto závodu. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, videozáznamy a záznamy hovorů pořízených během závodu s účastníky závodu v souladu se zákonem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one