PARTNEŘI

NÁVŠTĚVY

TOPlist

16.5.2018 - První etapa všech disciplín úspěšně u konce...

Se začátkem třetího ročníku, přibyla další disciplína (MTB). Novinkou je i změna názvu soutěže.
V současné době se Sport Tour Vysočina skládá ze tří disciplín.
 Nejstarší disciplínou je individuální závod silničních kol, po odstoupení loňského vítěze J. Stříteského dostal možnost jeho pronásledovatel P. Sobotka, ten zajel nejrychlejší čas 0:46:18. Druhý nejrychlejší čas zajel F.Dlouhý 0:47:55 a třetí nejrychlejší byl F.Molva v čase 0:48:37. V ženách byla první P.Jánová 0:56:48 a druhá H.Křižovičová 01:03:34.

Jak už bylo zmíněno novinkou letošního ročníku je individuální závod horských kol. Ačkoliv se jedná o novinku, byl o disciplínu velký zájem. První etapa, která se jela na okruhy podobně jako se jezdí cross country měřila dohromady cca 18km, trasa vedla převážně po lesních a polních cestach. Nejrychlejším bajkerem byl F. Molva v čase 0:45:48. Na místě druhém dojel P.Sobotka 0:48:41 a třetí místo bral F. Dlouhý 0:48:53. V ženách byla první P.Jánová 0:58:41, druhá H.Křižovičová 01:07:12

V běžecké části, oproti loňskému ročníku, přibyla polovina účastníků. První etapa, která startovala ve Stržanově se běžela okolo Stržské nádrže a končila opět v místě startu. Nejrychlejší čas získal F. Dlouhý 0:21:41, druhý byl D.Škarka 0:23:39 a třetí nejrychlejší Z.Hakl. V ženách L.Hanslová 0:26:03, druhá M.Vrbíková 0:28:47 a třetí P.Padalíková 0:29:22.
St 16. květen 2018, 23:41:29 CEST
gaffity

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zúčastňuji se tohoto závodu na vlastní nebezpečí. Můj zdravotní stav odpovídá požadavkům tohoto závodu. Budu respektovat oficiální program tohoto závodu. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, videozáznamy a záznamy hovorů pořízených během závodu s účastníky závodu v souladu se zákonem.