ADAM.png
images.png
logsss.png

MENU

ROAD

MTB

RUN

PARTNEŘI

http://sporttourvysocina.huu.cz

http://www.abswyda.cz

NÁVŠTĚVY

TOPlist  

Výsledky

Výsledky 2017

                                     
  Pořadí Muži Město klub Rok narození CELKEM ČAS Odstup 1. etapa pořadí 2. etapa pořadí 3. etapa pořadí 4. etapa pořadí 5. etapa pořadí Finále pořadí
  1 STŘÍTESKÝ Jan SK TRI Cyklochlubna 1994 6:02:42 0:00:00 0:56:08 1 1:06:26 2 1:39:03 1 1:22:57 2 0:58:08 1    
  2 SOBOTKA Petr SK TERMIT 1976 6:02:45 0:00:03 0:56:35 2 1:05:54 1 1:39:05 2 1:21:53 1 0:59:18 2    
  3 VAŠÍK Jaroslav Pohledec 1970 6:34:20 0:31:38 1:02:42 5 1:08:34 3 1:48:04 4 1:30:35 4 1:04:25 4    
  4 MOLVA František Sokol Jihlava 1994 6:46:02 0:43:20 1:24:00 10 1:10:05 4 1:47:20 3 1:23:52 3 1:00:45 3    
  5 ZÁVORKA Vladimír Žďár nad Sázavou 1975 6:56:31 0:53:49 1:03:39 6 1:12:56 6 1:48:19 5 1:35:37 5 1:16:00 7    
  6 ŠKARKA Daniel SK TERMIT 1978 7:02:34 0:59:52 1:00:52 3 1:12:05 5 1:56:33 6 1:37:04 6 1:16:00 7    
  7 KŘIŽOVIČ Martin Nové Město na Moravě 1971 7:16:45 1:14:03 1:16:29 8 1:16:09 8 1:57:15 7 1:38:48 7 1:08:04 5    
  8 MAŠEK Daniel Hamry nad Sázavou 1974 7:28:26 1:25:44 1:09:39 7 1:18:44 9 2:05:58 9 1:43:54 8 1:10:11 6    
  9 BEZCHLEBA Petr SK TRI Cyklochlubna 1978 7:46:57 1:44:15 1:24:00 10 1:14:53 7 2:03:04 8 1:49:00 9 1:16:00 7    
  10 ŠKARKA René SK TERMIT 1976 7:48:31 1:45:49 1:01:31 4 1:28:00 12 2:14:00 12 1:49:00 9 1:16:00 7    
  11 ŠKARKA Libor SK TERMIT 1983 8:01:58 1:59:16 1:24:00 10 1:23:58 11 2:09:00 10 1:49:00 9 1:16:00 7    
  12 MARTINČIČ Rudolf SK TRI Cyklochlubna 1967 8:03:08 2:00:26 1:18:49 9 1:28:00 12 2:11:19 11 1:49:00 9 1:16:00 7    
  13 ČECH Adam SK TRI Cyklochlubna 1992 8:05:01 2:02:19 1:24:00 10 1:22:01 10 2:14:00 12 1:49:00 9 1:16:00 7    
  14 PETR Daniel CYKLO-SKI klub Polička 1989 8:11:00 2:08:18 1:24:00 10 1:28:00 12 2:14:00 12 1:49:00 9 1:16:00 7    
  14 ŠKARVADA Radoslav Hamry nad Sázavou 1979 8:11:00 2:08:18 1:24:00 10 1:28:00 12 2:14:00 12 1:49:00 9 1:16:00 7    
                                     
                                     
  Pořadí Ženy Město klub Rok narození CELKEM ČAS Odstup 1. etapa pořadí 2. etapa pořadí 3. etapa pořadí 4. etapa pořadí 5. etapa pořadí Finále pořadí
  1 JÁNOVÁ Petra SK TRI Cyklochlubna 1968 8:20:23 0:00:00 1:36:00 4 1:27:44 1 2:09:32 1 1:51:36 1 1:15:31 2    
  2 KŘIŽOVIČOVÁ Hana Nové Město na Moravě 1971 8:24:59 0:04:36 1:25:45 1 1:30:19 2 2:14:53 2 1:58:33 2 1:15:29 1    
  3 KONEČNÁ Markéta Rovné 1976 9:33:46 1:13:23 1:32:30 3 1:34:08 3 2:27:54 3 2:27:40 3 1:31:34 3    
  4 ŠKARKOVÁ Markéta SK TERMIT 2004 9:45:31 1:25:08 1:27:31 2 1:39:00 4 2:31:00 4 2:31:00 4 1:37:00 4    
  5 HAVLÍKOVÁ Jana SK TRI Cyklochlubna 1978 9:54:00 1:33:37 1:36:00 4 1:39:00 4 2:31:00 4 2:31:00 4 1:37:00 4    
  5 LIMONOVÁ Monika SK TRI Cyklochlubna 1996 9:54:00 1:33:37 1:36:00 4 1:39:00 4 2:31:00 4 2:31:00 4 1:37:00 4    

Kompletní výsledky 2016

Pořadí Pohlaví Jméno Etapa 1 Body Pořadí Etapa 2 Body Pořadí Etapa 3 Body Pořadí CELKEM Odstup CELKEM Body
1 M Petr Sobotka 0:58:11 100 1 0:53:41 100 1 1:06:59 100,00 1 2:58:51 0:00:00 300
2 M Vladimír Závorka 1:00:11 96,68 3 0:54:37 98,29 3 1:13:13 91,49 5 3:08:01 0:09:10 194,97
3 M René Škarka 1:05:08 89,33 9 0:55:13 97,22 4 1:13:02 91,72 4 3:13:23 0:14:32 186,55
4 M Jaroslav Vašík 1:00:41 95,88 15 1:00:05 89,35 5 1:17:56 85,95 7 3:18:42 0:19:51 185,23
5 M František Molva 1:05:36 88,69 10 1:02:48 85,48 9 1:10:47 94,63 3 3:19:11 0:20:20 174,18
6 M Petr Bezchleba 1:04:34 90,11 8 1:00:42 88,44 6 1:16:51 87,16 6 3:22:07 0:23:16 178,55
7 M Antonín Hermon 1:30:00 64,65 15 0:54:37 98,29 2 1:09:57 95,76 2 3:34:34 0:35:43 162,94
8 M Marek Plachta 1:02:36 92,94 4 1:00:48 88,29 7 1:35:00 70,51 10 3:38:24 0:39:33 181,24
9 M Daniel Mašek 1:08:58 84,36 13 1:04:30 83,23 10 1:26:06 77,80 8 3:39:34 0:40:43 167,59
10 M Filip Dlouhý 1:03:13 92,04 7 1:02:46 85,53 8 1:35:00 70,51 10 3:40:59 0:42:08 177,57
11 M Marek Páral 1:03:13 92,04 6 1:06:58 80,16 12 1:35:00 70,51 10 3:45:11 0:46:20 172,2
12 M Lubomír Jána 1:11:37 81,24 14 1:06:38 80,57 11 1:28:55 75,33 9 3:47:10 0:48:19 161,81
13 M Ruda Martinčič 1:07:10 86,63 12 1:08:28 78,41 13 1:35:00 70,51 10 3:50:38 0:51:47 165,03
14 M Jan Stříteský 1:02:39 92,87 5 1:20:00 67,1 14 1:35:00 70,51 10 3:57:39 0:58:48 159,97
15 M Adam Čech 1:06:40 87,28 11 1:20:00 67,1 14 1:35:00 70,51 10 4:01:40 1:02:49 154,38
16 M Jaroslav Sláma 1:30:00 64,65 15 1:20:00 67,1 14 1:35:00 70,51 10 4:25:00 1:26:09 131,75
17 M Petr Šubrt 1:30:00 64,65 15 1:20:00 67,1 14 1:35:00 70,51 10 4:25:00 1:26:09 131,75
18 M Tomáš Vokřínek 1:30:00 64,65 15 1:20:00 67,1 14 1:35:00 70,51 10 4:25:00 1:26:09 131,75
                             
Pořadí Pohlaví Jméno Etapa 1 Body Pořadí Etapa 2 Body Pořadí Etapa 3 Body Pořadí CELKEM Odstup CELKEM Body
1 Ž Petra Jánová 1:11:37 90,48 2 1:06:38 100 1 1:28:55 100,00 1 2:18:15 0:00:00 290,48
2 Ž Pavla Marečková 1:04:48 100 1 1:20:00 83,29 4 1:35:00 93,60 2 2:24:48 0:06:33 276,89
3 Ž Monika Limonová 1:17:39 83,45 5 1:07:50 98,23 2 1:35:00 93,60 3 2:25:29 0:07:14 275,28
4 Ž Markéta Škarková 1:17:12 83,94 4 1:11:35 93,08 3 1:35:00 93,60 4 2:28:47 0:10:32 270,62
5 Ž Terka Klimesova 1:12:21 89,56 3 1:20:00 83,29 4 1:35:00 93,60 5 2:32:21 0:14:06 266,45
6 Ž Jana Havlíková 1:24:04 77,08 6 1:20:00 83,29 4 1:35:00 93,60 6 2:44:04 0:25:49 253,97
7 Ž Ivana Kubická 1:30:00 72 7 1:20:00 83,29 4 1:35:00 93,60 7 2:50:00 0:31:45 248,89
8 Ž Kateřina Polívková 1:30:00 72 7 1:20:00 83,29 4 1:35:00 93,60 8 2:50:00 0:31:45 248,89
9 Ž Mili Brabcová 1:30:00 72 7 1:20:00 83,29 4 1:35:00 93,60 9 2:50:00 0:31:45 248,89

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zúčastňuji se tohoto závodu na vlastní nebezpečí. Můj zdravotní stav odpovídá požadavkům tohoto závodu. Budu respektovat oficiální program tohoto závodu. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, videozáznamy a záznamy hovorů pořízených během závodu s účastníky závodu v souladu se zákonem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one