ADAM.png
images.png
logsss.png

MENU

ROAD

MTB

RUN

PARTNEŘI

http://sporttourvysocina.huu.cz

http://www.abswyda.cz

NÁVŠTĚVY

TOPlist  

Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2160"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak jsem dnes objela STV MTB, myslím, podle mapky, že jsem to jela fakt dobře, a byla jsem důrazně upozorněna, že jezdím po soukromém pozemku. A prý co se to děje, že je to tam teď samý cyklista. smileysmileysmiley Tak, nevím, nestojí za zvážení změna trasy?
Adame třetí silniční etapa (moje domácí),se fakt povedlasmiley moc se mi líbila,je to absolutní masakr jak do kopce tak i z kopce(82km/hod) a společně z větrem velmi těžké!!!Trasu jsem si opravdu užil se silným zážitkem nadoraz!!!smileyA vo tom to je....smiley
Jardo, díky za pochvalu máme v týmu šikovného traséra!! Doufám že se ti budou líbit i ostatní etapy.
Ahoj.
Mám dotaz k etapě MTB. Po odbočení ze silnice pod Skleným se jede rovně, nebo se pokračuje po zelené turistické značce vlevo? Jsou tam nastříkané šipky, ale nevím jestli jsou naše. Dle mapy, která je na stránkách, by se mělo pokračovat rovně.
dík Milan
Už je tam. Bože jsem úplně tupá smileysmileysmiley
Ahoj Jardo, buďto jsi neuposlechl upozornění a nenajel v Hamrech na stezku okolo silnice, nebo jsi jel tak rychle že jsi značku před mostem minulsmiley Peťo, lze zadávat časy na všechny disciplíny, zaškrtneš správné políčko.
Adame oboje je správně ,ale ja již huř vidim a na té malé mapce to neni poznat.Tak mi pár vteřin uber a bude to ok smiley
Neboj smiley
Kdypak bude možné vkládat čas mtb etapy?? smiley
Čau Sportsmeni cílovou metu jsem na 1silniční etapě nenašel tak jsem to stopnul ve žďáře u prvního baráku napravo,těsně za zahradou vysočinasmiley
Přimlouvám se, pokud to jen trochu bude možné, dát závěrečnou časovku hromadně (ne s hromadným startem, ale jako klasický závod), alespoň vás všechny konečně uvidím smiley. Co třeba v neděli 15.10.? To by se ovšem všem, kteří půjdou maraton dvojic, moc dobře nejelo smiley. A co víkend následující? Snad nám už nenapadne sníh.
Kdypak bude závěrečná časovka? smiley
Ještě nelze vkládat čas?
So 6. říjen 2018, 17:42:55 CEST
gaffity

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zúčastňuji se tohoto závodu na vlastní nebezpečí. Můj zdravotní stav odpovídá požadavkům tohoto závodu. Budu respektovat oficiální program tohoto závodu. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, videozáznamy a záznamy hovorů pořízených během závodu s účastníky závodu v souladu se zákonem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one