ADAM.png
images.png
logsss.png

MENU

ROAD

MTB

RUN

PARTNEŘI

http://sporttourvysocina.huu.cz

http://www.abswyda.cz

NÁVŠTĚVY

TOPlist  

Trasy

mtb4etap.jpg
U mtb etapy se též vrátíme do Žďáru n/S. Startovat budeme opět z Pilské nádrže(hráze), vydáme se ke kempu, poté okolo salvátorky, dále u křižovatky v pravo na lesní cestu ta nás dovede až k lomu u Polničky. Projedeme okolo Vagónu, na Dářku chatovou oblastí, opatrně vjedeme na hlavní komunikaci, projedeme Škrdlovice a dále Světnov, Stržanov, opět opatrně vjedeme na hlavní komunikaci a po polní cestě zpět do Polničky. Po stezce okolo Piláku se vrátíme na místo startu.
mtb3.jpg
Startovat budeme na vrcholku kopečku Sklené, kde mnozí znají cílovou čáru časovky Žďárského 12ti boje. Pokračovat budeme po silnici směr Tři Studně, ale odbočíme již do lesa ke studánkám, po lesních cestách se dostaneme do Vlachovic a následně cestami zpět na místo startu.
singltrek.jpg
U druhé etapy se přesuneme do slavné Vysočina arény, kde musí každý účastník absolvovat 3 okruhy červené trasy. Start a cíl bude od garáží u parkoviště kde začíná červená a modrá trasa singltreků. Prosím respektujte ostatní bikery, kteří se budou pohybovat v oblasti singltreků.
mtbetapa.jpg
Letošní novinkou TOUR je disciplína zaměřená na horské kola,trasy se budou jezdit formou cross country, menší okruhy na více kol. Trasa bude zaznačena pomocí fáborků, foto dodám. Také pro zájemce proběhne poznávací jízda, abychom předešli problémům v podobě bloudění.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zúčastňuji se tohoto závodu na vlastní nebezpečí. Můj zdravotní stav odpovídá požadavkům tohoto závodu. Budu respektovat oficiální program tohoto závodu. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, videozáznamy a záznamy hovorů pořízených během závodu s účastníky závodu v souladu se zákonem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one