ADAM.png
images.png
logsss.png

MENU

ROAD

MTB

RUN

PARTNEŘI

http://sporttourvysocina.huu.cz

http://www.abswyda.cz

NÁVŠTĚVY

TOPlist  

Trasy

sil4etap.jpg
Čtvrtou silniční etapu odstartujeme po stopách letošní časovky Žďárské ligy mistrů. Startovat budeme od plynárny, vydáme se vstříc kopcům až do Sněžného. Poté přes Kuklík až k odbočce na Studnice, kde bude před zastávkou cíl. Trasa bude spíše časovková.
trasauncin.jpg
!!!!OPRAVNÁ ETAPA !!!! Vzhledem k uzavírce Rokytna jsme museli přeměnit trasu 3. etapy. NMNM - Pohledec - Věcov - Jimramov - Unčín - Ubušín - Jimramov a zpět, start a cíl bude u SPORTENU.
druhaetapa.jpg
Start druhé etapy proběhne stejně jako u první. Za Vepřovou nepojedeme na Malou Losenici ale na Havlíčkovou Borovou, dále pak na Žďírec n. D. a Žďár n. S., kde zakončíme etapu cedulí Žďáru za benzínovou pumpou vedle Tokozu.
roadoneetap.jpg
Nejstarší disciplínou TOUR jsou silniční kola, první etapu začneme z lehka s nájezdem 25,5km. Etapa se pojede směr, Račín, Vepřová,Malá a Velká Losenice,Sázava,Hamry n/S a Žďár n/S.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zúčastňuji se tohoto závodu na vlastní nebezpečí. Můj zdravotní stav odpovídá požadavkům tohoto závodu. Budu respektovat oficiální program tohoto závodu. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, videozáznamy a záznamy hovorů pořízených během závodu s účastníky závodu v souladu se zákonem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one