ADAM.png
images.png
logsss.png

MENU

ROAD

MTB

RUN

PARTNEŘI

http://sporttourvysocina.huu.cz

http://www.abswyda.cz

NÁVŠTĚVY

TOPlist  

Trasy

beh4etapa.jpg
U čtvrté etapy se vrátíme zpět do ZR. Start a cíl bude u mostu řeky Sázavy za hotelem Jehla. Vydáme se místní stezkou okolo řeky Sázavy až na Pilskou nádrž a zpět.
run3.jpg
Start bude pod sjezdovkou první boudy. Vše je značeno růžovým sprejem. Běží se po sjezdovce až na horu, dále doprava po lesní cestě k Harusáku, obíháme vysílač a za ním hned vpravo dolů po modré značce až na silnici. Pozor na silnici se kříží trasa - sleduj značení. Po silnici pokračujeme vpravo dolů zpět pod sjezdovku. Dále jdeme vlevo přes louku a silnici až na cyklostezku směrem ke Ski Hotelu. Na konci cyklostezky se dáme doleva nahoru po modré značce až na silnici, poté pokračujeme doprava směrem na Jiříkovice. Na kopci odbočujeme ostře vlevo na Harusak kde je cíl.
adamuvbeh.jpg
Start a cíl druhé běžecké etapy bude u Koukalovi boudy. Start směrem za Pilák. Trasa vede po modré turistické značce, je to pěkně značené. Zbytek bude značen růžovou barvou.
beh.jpg
První běžecká etapa startuje ve Stržanově, poběží se okolo Stržského rybníka. Start a cíl bude označen, foto přidám.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zúčastňuji se tohoto závodu na vlastní nebezpečí. Můj zdravotní stav odpovídá požadavkům tohoto závodu. Budu respektovat oficiální program tohoto závodu. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, videozáznamy a záznamy hovorů pořízených během závodu s účastníky závodu v souladu se zákonem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one